Sportsko-rekreativni kompleks Rovče

10-23-2018

Niš je 1957.godine u rovovima kraj Tvrđave dobio sportske terene na kojima su generacije i generacije niških sportista krčili put sebi i svojim klubovima.

STOP-SVI NA SPORT

10-23-2018

Manifestacija “Stop!

ДАН ПЕШАЧЕЊА У НИШУ

09-07-2018

Планинарски Савез Србије, Спортски Савез Ниша, Град Ниш

NIŠKI ODBOJKAŠI SA UNIVERZITETA DONELI JOŠ JEDNU MEDALJU

07-07-2017

Četrvrtu godinu za redom niški odbojkaši univerzitetske ekipe uspevaju da se izbore za medalju na Evropskom univerzitetskom prvenstvu koje se ove godine održalo u Poljskoj.

Nijedan bilten ne odgovara zadatom kriterijumu pretrage.

Sportski savez Niša

ОБАВЕШТЕЊЕ СПОРТСКИМ ОРГАНИЗАЦИЈАМА О ПРИЈАВЉИВАЊУ ЗА СУФИНАНСИРАЊЕ ГОДИШЊИХ ПРОГРАМА У ОБЛАСТИ СПОРТА У ГРАДУ НИШУ ЗА 2019. ГОДИНУ

http://www.sportskisaveznisa.org/dokumenta ОБАВЕШТЕЊЕ СПОРТСКИМ ОРГАНИЗАЦИЈАМА О ПРИЈАВЉИВАЊУ  ЗА СУФИНАНСИРАЊЕ

Sportsko-rekreativni kompleks Rovče