Vesti

Након државног првенства, Академија Ки организује БЕСПЛАТНУ МАЛУ ШКОЛУ МАЧЕВАЊА!

Након успешно организованог државног првенства у спортском мачевању у Нишу, Мачевалачки клуб Академије Ки организује БЕСПЛАТНУ МАЛУ ШКОЛУ МАЧЕВАЊА!

Državno prvenstvo u mačevanju prvi put u Nišu!

U nedelju, 31. marta, u sportskoj hali OŠ "Miroslav Antić", po prvi put u Nišu biće održano državno prvenstvo Srbije u mačevanju!

Na inicijativu Grada i na osnovu Odluke o ostvarivanju potreba i interesa gradjana u oblasti sporta u gradu Nišu, pozivamo sve sportske organizacije sa teritorije grada Niša da  najkasnije do 15 časova u petak 22.

ОБАВЕШТЕЊЕ

СПОРТСКИМ ОРГАНИЗАЦИЈАМА О ПРИЈАВЉИВАЊУ ЗА СУФИНАНСИРАЊЕ

ГОДИШЊИХ ПРОГРАМА У ОБЛАСТИ СПОРТА У ГРАДУ НИШУ ЗА 2024. ГОДИНУ

U petak, 29. septembra, Mačevalački klub Akademije Ki Niš, u saradnji sa Mačevalačkim savezom Srbije, Sportskim savezom Niša i gradom Nišem, organizuje javni čas sportskog mačevanja u Nišu!

Бесплатан курс мачевања у Нишу!

На основу члана 38. Одлуке о остваривању потреба и интереса грађана у области спорта у Граду Нишу („Службени лист Града Ниша“, број 109/2018-пречишћен текст, 36/2021, 49/2022 и 139/2022),

POZIV SPORTSKIM ORGANIZACIJAMA